GES na targach ASME Turbo Expo 2014 w Dusseldorfie


W dniach 16-20 czerwca br., firma General Engineering Solutions wzięła udział w 59-tych Międzynarodowych Targach ASME Turbo Expo, które odbyły się w Dusseldorfie na terenie centrum targowo-konferencyjnego CCD (Congress Center Dusseldorf). Targi te stanowią największą na świecie i najlepiej zorganizowaną konferencję, zawierającą mnóstwo wysokiej jakości prezentacji, referatów, a także dynamiczne sesje keynot, w których uczestniczą prominentni liderzy z branży.

Głównym celem uczestniczenia GES w targach była prezentacja najnowszej oferty, jak również była to doskonała okazja aby przyciągnąć nowych klientów, spotkać się z dotychczasowymi, dowiedzieć się więcej o zmieniających się potrzebach międzynarodowego przemysłu Maszyn Przepływowych - i ostatecznie zwiększyć sprzedaż.

Organizator targów, którym jest rok rocznie ASME International Gas Turbine Institute – zapewnił trzydniową wystawę premierowych produktów i usług turbin gazowych obsługiwanych przez wiodące firmy w branży. Delegaci ASME Turbo Expo stanowią imponujący segment spośród całej zbiorowości przemysłu turbomaszynowego, z dużym wpływem na rozwój trendów i produktów. Tegoroczna edycja targów zgromadziła ponad 100 wystawców z przeszło 30 krajów świata.

08/07/2014